בניית תכנית ומודל

מדובר בפרויקטים של הקמת חללי תצוגה ובתי עסק או לחילופין שדרוגם. 

נכסים מסוג זה פונים אל מגוון רחב של קהלי יעד ולכן, יש לתכנן בקפידות את נגישות המקום ויעילותו ע"מ שיעמוד בתקנים הנדרשים ע"פ חוק. במהלך גיבוש תוכנית העיצוב נבחן את סוגי השירות שהמקום מציע, נעמוד את מצבו ונבחן אופציות רלוונטיות בהתאם לשיקולי  הלקוח. לאחר מכן, נבצע הדמיה של תוכנית עיצוב, המוגדרת בשלבים ומחולקת למסגרות זמן ותקציב.

על קווי העיצוב להיות ברורים, חדים ומושכים במטרה למקסם את יכולות המקום ולהוביל להצלחתו.

חשוב לי שערכי המותג ואופיו יבואו לידי ביטוי בחללים השונים כך שיתאימו לחזון ולאווירה שהלקוח מבקש להעביר.

אדריכלות בתים פרטיים

כל תהליך בנייה מתחיל בתהליך תכנון ובתהליך בנייה של בית פרטי, חשוב שהתכנון יבוצע על ידי אדריכל בית פרטי. אדריכלות בתים פרטיים מתנהלת על פי עקרונות מקצועיים זהים לזו של בתים משותפים ואפילו של גורדי שחקים. יחד עם זאת, כל סוג של בנייה דורש התמחויות שונות וידע מקצועי נרחב יותר בתחומים מסוימים על פני אחרים ולכן כשאתם מחפשים גורם מקצועי לבניית תכנית אדריכלית לבית פרטי, אתם רוצים לעשות זאת באמצעות אדריכל בתים פרטיים מומחה.

 

מהן ההתמחויות שאתם רוצים למצוא אצל אדריכל לתכנון בית פרטי?

ובכן, אם נחשוב לרגע על בניית גורד שחקים, הרי שההתמחויות הנדרשות במשימת תכנון כזאת יתמקדו יותר בחישובי עומסים, ייצוב מבנים בגובה רב וחלוקת פנים שלוקחת בחשבון שיקולי מרחב לצד שיקולי עומס הנדסיים. את כל אלה נמצא גם במסגרת בניית תוכנית אדריכלית בית פרטי, אלא שבמקרה של אדריכלות בית נרצה לתת דגש רב יותר על תכנון חלל הפנים למקסימום נוחות, שילוב פתרונות שיאפשרו לנו ליצור את האווירה של בית כשכל הנושא של עומסים וכללים הנדסיים מוצאים את הפתרון מעצמם ביחס להעדפות העיצוב והתכנון שלנו וביחס לצרכים שלנו בביתנו הפרטי. במילים אחרות, אדריכלים בתים פרטיים צריכים לבוא יותר מהכיוון של עיצוב פנים עם רקורד של בניית תוכנית אדריכלית לבית פרטי ורקורד של פרויקטים בתחום של אדריכלות בית מודרני. המוניטין של אדריכל שבנה כמה מהמגדלים הגבוהים בישראל יכול מאוד להרשים אותנו, אבל זהו לא האדריכל שבידיו אנחנו רוצים להפקיד את המשימה של בניית תכנית אדריכלית בית פרטי.

 

עיצוב פנים לצד תכנון הנדסי

אם נרצה לאפיין את המרכיב המרכזי שייחודי לתחום של אדריכלות בית פרטי  , יהיה זה השילוב שבין העקרונות ההנדסיים המחייבים יחד עם עקרונות עיצוב בסטנדרטים הראויים לבית פרטי. אדריכל לבית פרטי חייב להחזיק כמובן בכל הידע ההנדסי הנדרש לבניית תוכניות אדריכליות של בתים פרטיים, אבל חייב להביא אל השולחן גם יכולות עיצוב בסטנדרטים גבוהים ועם יכולת התאמה של המבנה להעדפות הנוחות, האסתטיקה והפונקציונליות הפרטיות של הלקוח מעבר לדרישותיו של מהנדס הבניין. הבשורה הטובה היא שבכל מה שקשור למחיר, עלות תוכנית אדריכלית לבית פרטי היא נמוכה הרבה יותר מזו של תכנון מבנה משותף או רב קומות. יחד עם זאת, אם חשוב לכם העיצוב והתכנון החכם של הבית שלכם, עלות אדריכל בית פרטי לא יכולה להפוך לקריטריון המרכזי שעל פיו אתם בוחרים את איש המקצוע שיבנה לכם תוכנית אדריכלית לבית.

מעצב הפנים ניר סבן הוא איש מקצוע בעל רקורד עשיר בתחום של אדריכלות מודרנית בתים פרטיים ושל אדריכלות בתים פרטיים בכלל. במשרדו של סבן תוכלו למצוא איש מקצוע בעל אוזן קשבת מחד, אבל בעל יכולת לבלום, לנתב ולכוון אתכם לכיווני התכנון הראויים לבית הפרטי שלכם על פי עקרונות העיצוב והאדריכלות המקצועיים. אם אתם מחפשים איש מקצוע שלא רק יצייר על נייר את מה שאתם חושבים, אלא גם יבטיח לכם תכנית אדריכלית בית פרטי שעולה בקנה אחד עם כל העקרונות המקצועיים הרלוונטיים, פנו עוד היום למעצב הפנים ניר סבן בטלפון 054-2044444.

דילוג לתוכן