טיפים לבית מעוצב

Shape

תכנון בית פרטי

תהליך בנייה על הקרקע, חייב תמיד להתחיל בתהליך בנייה על הנייר. בכל פרויקט בנייה, תוכנית בית הוא הדבר הראשון שיש לעבוד עליו ושבהמשך הדרך פשוט משמש כמפה על פיה מבוצעת הבנייה בשטח אחד לאחד. העניין הוא שהמשימה של תכנון בית פרטי היא משימה שמשלבת גורמים רבים ומגוונים, החל מההעדפות הפרטיות של הלקוח וכלה באילוצים הנובעים מהשטח ומהעקרונות ההנדסיים והאדריכליים המקצועיים. אז איפה מוצאים תוכניות בתים פרטיים והאם יש דבר כזה תוכניות בית פרטי גנריות? התשובות בשורות הבאות.

 

תכנון ועיצוב בית פרטי בידי איש מקצוע

בואו נשים את זה כבר על השולחן – תוכניות לבתים פרטיים זה לא משהו שמורידים מהאינטרנט. תוכניות בתים שנבנו עבור בתים אחרים הן לא תכניות שיכולות להתאים לכל אחד אחר וגם לא מתאימות לאף אחד אחר. התהליך של בניית תוכניות לבניית בית פרטי הוא תהליך שחייב לשלב בו שורה של פרמטרים מותאמים אישית ובכלל זה ההעדפות הספציפיות של הלקוח הספציפי, הצרכים שלו, השטח שעומד לרשותו, מאפייני השטח וכיווני האוויר, מדיניות התכנון והבנייה ברשות המקומית בה ממוקם השטח וכדומה. בנוסף לכך, תוכנית לבית פרטי חייבת להיות מגובשת על ידי איש מקצוע המתמחה ספציפית בתחום של בניית תוכניות לבית פרטי ויודע להביא את האיזון בין השיקולים ההנדסיים והמבניים ובין השיקולים העיצוביים והתכנוניים מצד הלקוח.

 

איך בוחרים את איש המקצוע הנכון לגיבוש תוכנית לבית?

ובכן, גיבוש תוכנית בניה לבית פרטי הוא תהליך, שהדרך הטובה ביותר לתאר אותו היא ריקוד טנגו. במסגרת התהליך של גיבוש תוכנית של בית, אמור הלקוח להיות מסוגל להציף את כל הטענות וההעדפות שלו בצורה חופשית ונינוחה ומצד שני, הוא אמור גם לתת אמון מלא באיש המקצוע היושב מולו כאשר זה מנסה לבלום ולהוביל בכיוונים אחרים שעולים יותר בקנה אחד עם העקרונות המקצועיים בתחום של תוכניות בניה בית פרטי. במילים אחרות, איש מקצוע שיודע לבנות תוכנית בנייה בית פרטי ואפילו תוכניות בתים יפים, הוא לאו דווקא איש המקצוע המתאים לכם אם אתם לא מסוגלים להרגיש נינוחים לידו. עוד יותר מהיכולת לבנות תוכניות בניה לבית פרטי או תוכניות של בתים פרטיים, חשוב שלאיש המקצוע שאתם בוחרים תהיה שפה משותפת איתכם ושתהיה ביניכם כימיה טובה ומפרה.

אם אתם מחפשים איש מקצוע לגיבוש תוכנית בית פרטי ואם חשובה לכם גם היכולת להביע את עצמכם, להתעקש ולעמוד על שלכם אבל גם לסמוך על זה שמולכם יושב אדם מקצועי שלא יאפשר לכם לבצע טעויות ויוביל אתכם בכיוונים הנכונים ביותר עבורכם, מעצב הפנים ניר סבן הוא איש המקצוע הטוב ביותר עבורכם. לסבן ניסיון רב בגיבוש תוכניות בית בעיצוב מודרני, כפרי, וינטג' ויוקרה ולרשותו רקורד של עשרות תוכניות לבית עבור כמה מהבתים המעוצבים והמיוחדים בישראל. אצל ניר סבן תוכלו לבחון תיק עבודות עשיר מאוד של פרויקטים פרטיים בכל רחבי הארץ, לרבות בתים פרטיים בשתיים ושלוש קומות. רוצים לבנות את תכנית הבנייה לבית הפרטי עליו אתם חולמים כבר שנים ארוכות? התקשרו עוד היום למעצב הפנים ניר סבן בטלפון 054-2044444 והבטיחו לעצמכם את העיצוב האולטימטיבי לבית הפרטי שלכם.

דילוג לתוכן