דו משפחתי בכפר יונה

מדובר בשטח שעליו נבנה נכס המיועד להשקעה. הבית נבנה ועוצב בסגנון מודרני המשלב פרובנס והוא כולל חצר מאובזרת.
שלב 1 - בניית תכניות עבודה
שלב 2 - עליה על הקרקע, יציקות ושלד
שלב 3 - המשך שלד וקירות פנים, חשמל אנסטלציה_
שלב 4
שלב 5 - שלב סופי

תוכנית בית פרטי שתי קומות

החלום שלכם הוא בית פרטי עם שתי קומות, גינה מקדימה, גינה מאחור ועיצוב פנים ברמה הגבוהה ביותר? ובכן, קודם כל צריך לבנות את הבית ולפני שבונים את הבית בשטח, צריך לבנות אותו על הנייר באמצעות תוכנית בית פרטי שתי קומות. כאשר אתם ניגשים לאדריכל או מעצב פנים ומבקשים לבנות תכנית לבניית בית פרטי, אתם צריכים לספק נקודת פתיחה כלשהי שמתארת את האופן בו אתם מדמיינים את הבית שלכם. במקרה שלכם, נדרש תהליך תכנון בית פרטי 2 קומות ולכן נקודת הפתיחה היא תוכנית בית שתי קומות, שאותה צריך כעת להתאים להעדפות והדרישות שלכם.

 

האם חובה להגדיר מלכתחילה את מספר הקומות?

מן הסתם, בשלבים הראשונים מאוד של תכנון הבית, ייתכן שלא תהיו סגורים עדיין על החלטה לגבי מספר הקומות הרצויות לכם בביתכם. העניין הוא שבניית תכנית בית פרטי שתי קומות הוא תהליך שלא תמיד תלוי ברצון שלכם, אלא בשטח העומד לרשותכם. כך למשל, אתם יודעים כמה חדרים אתם צריכים לכל בני המשפחה ואתם גם יודעים מה שטח הקרקע העומדת לרשותכם. בהתאם לכך, נערך חישוב של שטח הבית ביחס לשטח הקרקע ובמידה ואין התאמה ביניהם, תכנון בית 2 קומות הופך להיות נקודת הפתיחה עבורכם. את החישוב הזה יודע כל אדריכל או מעצב פנים לעשות ולכן חשוב להתחיל לעבוד עם איש מקצוע כבר מהשלבים הראשונים של שלבי התכנון.

 

האם נדרשת התמחות אדריכלית בבית עם קומות?

התשובה היא בדרך כלל לא. כל אדריכל או מעצב פנים בעל ניסיון ורקורד בעיצוב ותכנון בתים פרטיים, ידע בדרך כלל לייצר עבורכם תהליך תכנון בית פרטי שתי קומות ללא שום בעיה. יחד עם זאת, בהחלט מומלץ לבחור איש מקצוע בעל התמחות בעיצוב ותכנון בתים פרטיים ולא רק דירות בבתים משותפים ואם יש באמתחתו כמה פרויקטים של בתים עם יותר מקומה אחת, מה טוב.

עבור מעצב הפנים ניר סבן, בניית תוכנית בית פרטי שתי קומות היא משימה די שגרתית, אותה מבצע סבן כבר שנים בכל רחבי הארץ. אם אתם רוצים לא רק למקם נכון את החדרים, את כיווני האוויר ואת דלתות הפנים, אלא ליהנות מבית מעוצב עם אווירה של בית, ניר סבן הוא מעצב הפנים שאתם רוצים לצדכם. לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות, צרו קשר עוד היום בטלפון 054-2044444.

דילוג לתוכן