משרד מהנדסים בישוב קדימה

מדובר בפרוייקט של הקמת אולם תצוגה בגודל מאתגר של כ-50 מ"ר. האולם עוצב בקו נקי עם קריצה לעולם הגראנג' במטרה לייצר חלל נקי ונגיש ויחד עם זאת מעניין.

עיצוב משרד

בניגוד לעיצוב בתים פרטיים, התחום של עיצוב פנים משרד הוא תחום שדורש ראייה רחבה שחורגת מהעולם של עקרונות העיצוב המקצועיים ונוגעת גם במרחב של ערכי יסוד עסקיים. כאשר אתם נכנסים לתהליך של עיצוב משרד עבור העסק, חשוב מאוד שהעיצוב שאותו תיישמו, יתמוך בערכי היסוד של העסק שלכם וידע גם להעביר את הערכים האלה לעובדים שלכם, ללקוחות שלכם ולכל מי שאי פעם ייכנס למשרד. משרדי עיצוב פנים רבים יודעים היטב לבצע פרויקטים של עיצוב בתים פרטיים, אך כאשר זה מגיע לעולם המשרדים הם קצת מאבדים את דרכם ואת זה אתם ממש לא רוצים במשרד שלכם.

 

ערכי יסוד של העסק בתחום של עיצוב משרד

 לכל עסק ישנם ערכי יסוד שהם הערכים החשובים ביותר עבורו בהתנהלותו מול קהל היעד. כך למשל, משרד עורכי דין ירצה לשדר ערכים של יציבות, שמרנות, תחכום, מסורת והצלחה. לעומתו משרד פרסום ירצה לשדר ערכים של חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסא, חשיבה פורצת דרך, חיוניות מחשבתית וכדומה. מעצבי פנים משרדים חייבים לבחון ולהגדיר היטב את ערכי היסוד של העסק לפני שהם מתחילים בתהליך של עיצוב משרד, אבל זה כבר באחריותם של אותם משרדים. אתם מבחינתכם, האחריות שלכם היא לבחור משרד מעצבי פנים שמתמחה ספציפית בתחום של עיצוב משרדים וגם יודע להציג רקורד של הצלחה בתחום.

 

לא חייבים עיצוב עם מחיר בשמים

מן הסתם, לא כל עסק שנכנס למשרד חדש, יכול להרשות לעצמו תהליכי עיצוב יוקרתיים וסופר מקצועיים המאפיינים את משרדי החברות הגדולות והמובילות במשק. ישנם לא מעט משרדי עיצוב פנים מובילים שידעו להציע לכם תהליך של עיצוב משרד בזול יחסית ואם אתם ממש מוגבלים בתקציב, תוכלו למצוא מעצב פנים שידע להשלים עבורכם את המשימה בצורה נכונה, מקצועית ובתקציב נמוך למדי ובתנאי שאתם בוחרים מעצב פנים בעל התמחות ספציפית בתחום של עיצוב פנים משרד ושערכי היסוד שאתם רוצים לשדר לשוק, באים כולם לידי ביטוי ובאופן מובהק בעיצוב שאתם מיישמים.

ניר סבן הוא מעצב פנים בעל ניסיון רב בתחום של השבחת נכסים ובניית תכניות עיצוב לבתים פרטיים, וילות ומשרדים. אצל סבן תוכלו לעבור תהליך מוקפד של בחינת ערכי העסק שלכם והבאתם לחיים בכל אלמנט עיצוב שייבחר לעיצוב המשרד שלכם. לא משנה מה גודל המשרד ומה תחום העיסוק שלכם, לעיצוב מנצח של המשרד צרו קשר עוד היום עם מעצב הפנים ניר סבן בטלפון 054-2044444.

דילוג לתוכן